• Apartamenty Szczawnica - Szlachtowa
  • Apartamenty Szczawnica - Szlachtowa
  • Apartamenty Szczawnica - Szlachtowa
  • Apartamenty Szczawnica - Szlachtowa

Apartamenty

Oferujemy Państwu cztery kameralnie położone, przestronne i funkcjonalne dwupokojowe apartamenty o powierzchni od 40 do 55 m.kw. Dwa z osobnymi kuchniami i dwa z aneksami kuchennymi

Apartamenty dwupokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 55 m.kw. oferują Państwu oddzielną sypialnię z szerokim podwójnym łóżkiem, pokój dzienny z rozkładanym wygodnym narożnikiem i pojedynczą sofą do spania, TV, stolikiem kawowym, z możliwością wyjścia na taras lub balkon, w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem i krzesłami pozwalającymi wygodnie spożywać posiłki. Znajduje się też tutaj rozkładana sofa, na której mogą spać dwie osoby. Z kuchni jest możliwość wyjścia na taras lub balkon, ze stolikiem i krzesłami ogrodowymi. W skład apartamentu wchodzi również przestronna łazienka z prysznicem i WC.

Apartamenty dwupokojowe z aneksami kuchennymi o powierzchni 40 m.kw. oferują Państwu oddzielny pokój-sypialnię z podwójnym łóżkiem i dodatkowym pojedynczym łóżkiem, pokój dzienny połączony wygodnie z kuchnią oraz możliwością wyjścia na balkon. Pokój wyposażony jest w jedną lub dwie oddzielne rozkładane sofy do spania, TV, stół z krzesłami umożliwiającymi spożywanie posiłków. W kuchni poza podstawowym wyposażeniem znajduje się stolik z dwoma taboretami. Na balkonie ustawiliśmy dla Państwa stolik z krzesłami. W skład apartamentu wchodzi również łazienka z prysznicem i WC.


Wokół naszych budynków jest 20-arowy ogród z pięknymi starymi lipami i zejściem do strumienia. Teren jest ogrodzony z parkingiem wewnątrz. Do dyspozycji Państwa jest zadaszony grill w ogrodzie i miejsce na ognisko, dla dzieci latem urządzenia do zabawy.
Ze względu na dużą powierzchnię trawnika nasi Goście mogą wypoczywać uczestnicząc w grach i zabawach. Bliskość szumiącej rzeki sprawi, że relaks i odpoczynek są zapewnione.

Apartamenty i otoczenie jest przyjazne alergikom. W pomieszczeniach są wszędzie zmywalne podłogi, nie posiadamy dywanów
i nigdy nie było tutaj żadnych zwierząt. Górskie położenie Szczawnicy i duża ilość lasów spowodowały, że Szczawnica jako uzdrowisko osiągnęła doskonałe wyniki w leczeniu klimatycznym właśnie alergii i chorób dróg oddechowych.

, 34-460 Szczawnica - Szlachtowa, ul. Cieśliska 43
zadzwoń +48 18 262 29 02 mob. +48 666 606 857

Google +