Apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 40 m.kw. oferują Państwu oddzielny pokój-sypialnię z podwójnym łóżkiem i dodatkowym pojedynczym łóżkiem, pokój dzienny połączony wygodnie z kuchnią oraz możliwością wyjścia na balkon.

Pokój dzienny wyposażony jest w dwie rozkładane sofy do spania, TV, stół z krzesłami umożliwiającymi spożywanie posiłków. W kuchni poza podstawowym wyposażeniem znajduje się stolik z dwoma taboretami. Na balkonie ustawiliśmy dla Państwa stolik z krzesłami. W skład apartamentu wchodzi również łazienka z prysznicem i WC.
Wokół naszych budynków jest 20-arowy ogród z pięknymi starymi lipami i zejściem do strumienia. Teren jest ogrodzony z parkingiem wewnątrz. Do dyspozycji Państwa jest zadaszony grill w ogrodzie i miejsce na ognisko, dla dzieci latem urządzenia do zabawy.
Ze względu na dużą powierzchnię trawnika nasi Goście mogą wypoczywać uczestnicząc w grach i zabawach. Bliskość szumiącej rzeki sprawi, że relaks i odpoczynek są zapewnione.

Apartamenty i otoczenie jest przyjazne alergikom. W pomieszczeniach są wszędzie zmywalne podłogi, nie posiadamy dywanów
i nigdy nie było tutaj żadnych zwierząt. Górskie położenie Szczawnicy i duża ilość lasów spowodowały, że Szczawnica jako uzdrowisko osiągnęła doskonałe wyniki w leczeniu klimatycznym właśnie alergii i chorób dróg oddechowych.

Formularz rezerwacji wstępnej

Poniższy formularz nie jest równoznaczny z zarezerwowaniem wybranego przez Państwa terminu a jedynie zapytaniem czy w wybranym terminie istnieje możliwość rezerwacji

Jak mamy się z Państwem skontaktować
logotest__200x200.png
logo.png
34-460 Szczawnica - Szlachtowa, ul. Cieśliska 43
zadzwoń +48 18 262 29 02 mob. +48 666 606 857
© 2022, Apartamenty Pod Lipami

nocowanie

noclegi